І міський літературознавчий конкурс ім. Г. В’язовського на приз міського голови

  У січні – лютому 2016 року за ініціативи директора КУ «Баштанський РСЦОЗО»Т.В.Гриненко , Б.І.Білика, співавторів книги про відомих баштанчан «Баштанському роду нема переводу» та міського голови І.В. Рубського було започатковано міський літературознавчий конкурс ім.Г.В’язовського на приз міського голови. Відбірковий етап конкурсу відбувся у загальноосвітніх навчальних закладах, а 9 учасників фіналу були запрошені до міської ради, де у присутності членів журі: Т.В.Гриненко,С.В.Березовської – заступника міського голови, Б.І.Білика, І.О.Малярчук – методиста відділу методичної роботи виконали завдання ІІ етапу.                                                                                                              

 За рішенням журі переможцями визнані :

І місце – Валівко Тетяна, учениця 9 класу Баштанської ЗОШ №2,

ІІ місце – Іванішина Владислава, учениця 9 класу Баштанської гімназії,

ІІІ місце – Сокуренко Дарія, учениця 8 класу Баштанської ЗОШ №2,

ІІІ місце – Гульчак Вероніка, учениця 8 класу Баштанської ЗОШ №1.

22 лютого на сесії депутатів Баштанської міської ради відбулося урочисте нагородження переможців І міського літературознавчого конкурсу ім. Г.В’язовського на приз міського голови. Учасників привітали міський голова І.В.Рубський, начальник відділу освіти О.І.Бєлова, директор КУ «Баштанський РСЦОЗО»Т.В.Гриненко.                                                                                

   Всі учасники отримали дипломи та цінні подарунки від міського голови( планшет,USB-накопичувачі,записники).Цінним подарунком (планшет) була нагороджена і учитель ЗОШ№2 Т.Г.Люлько, яка підготувала переможця. Дипломами за якісну підготовку учасників відзначені учитель української мови Баштанської ЗОШ№1 К.А. Новосад та Бащтанської гімназії Н.О.Ліпінська. Т.Г.Люлько від імені всіх учасників подякувала за увагу до молоді ,відзначила доречність започаткованого конкурсу,зазначивши, що знаменним є те, що нагородження співпало з Міжнародним днем рідної мови, який відзначався 21 лютого. Сподіваємось, що цей конкурс стане традиційним.