ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА КРАЇНА

Життя і здоров’я – найбільша цінність. Здоров’я – одне з основних джерел радості, щасливого повноцінного життя. Коли воно є, марно тратимо, не дбаємо, а коли його не стає – віддали б усе, щоб повернути назад.

Кожна людина на землі повинна народжуватися здоровою, жити в злагоді та любові в сім’ї, родині, державі, підтримувати та зберігати здоров’я рідних і близьких, думати про прийдешнє, бути готовою передати своїм дітям набуті вікові знання, мудрі закони вічного єднання душі і тіла.

На сьогоднішній день актуальним залишається питання збереження життя та здоров’я дітей. Народна мудрість говорить «Хворіють діти – хворіє нація».

Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан. Тому з 22 лютого у школі проходять  виховні заходи Тижня основ здоров’я. Відповідальною за проведення  тижня є учитель основ здоров’я Бабич Л.С., класоводи початкової школи. В рамках тижня проведено спортивні змагання: «Здорові діти – здорова країна» між учнями 1-го та 3-го класів. Класоводи Кривошея Н.А., Осадча Н.С.

Змагання пройшли  під гаслом:

О спорт! О спорт!

Це просто клас!

Дружіть із ним завжди,

Здоров’я, юність силу дасть

І творчої снаги!

Діти  – майбутнє нашої країни. Їм – вирощувати хліб, водити космічні кораблі, стояти біля верстата, лікувати хворих, будувати нові міста, шити красивий одяг, стояти на захисті України. Отже, берегти і зміцнювати здоров’я дітей – одне з головних завдань школи.

Заступник директора                         Т.Д. Бородіна

Учитель основ здоров’я                     Л.С. Бабич