Засідання районної методичної ради

29.02.2016 р. у Баштанській ЗОШ №1 відбулося планове засідання районної методичної ради, участь у якому взяли заступники директорів ЗНЗ району та працівники відділу методичної роботи. На зібрання піднімалися актуальні питання розвитку освіти Баштанщини під час реформування освітньої галузі, надалися практичні рекомендації з питань викладання основних предметів, використання ІКТ у навчальному процесі. Було переглянуто відео звіт відділу методичної роботи за 2015 рік та ознайомлено з планом роботи на 2016 р.

У постійній рубриці «Актуальна тема», вивчивши запити від шкіл, були дані відповіді на питання атестації та нової форми проходження курсової перепідготовки педпрацівниками ЗНЗ; ДПА та ЗНО у 2016 році; перенавантаження учнів початкової ланки; забезпечення підручниками 4 та 7 класів та ряд інших.

Матеріали наради

 

ПЛАН ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

Засідання друге

29.02.2016р.

Про роботу відділу методичної роботи в умовах оптимізації та план роботи на 2016 рік.

Мєшкова Т.В.. працівники ВМР

Рік англійської мови в ЗНЗ Баштанського району: стратегії ефективної підготовки учнів, типові проблеми та ефективні шляхи їх вирішення.

Малярчук І.О.

Викладання української мови та літератури в ЗНЗ району: після оприлюднення результатівЗНО-2015 з предмету та рейтингування шкіл

Малярчук І.О.

Нові підходи до викладання математики в умовах реформування вітчизняної освіти

Левицька І.М.

Упрвадження комп′ютерних технологій на уроках мистецьких дисциплін: практичні поради

Приходько Т.В.

Різне:

– Оновлена модель проходження курсової перепідготовки

– Перевантаження учнів початкової ланки. Відповідність програми та підручників віковим особливостям молодших школярів. Забезпечення підручниками 4 та 7 класів – коли і як?

– Обговорення листа МОНУ щодо організації навчального процесу.

– Як атестуються вчителі-заочники?

– Коли учні отримають завдання для ДПА?

– Атестація заступників директорів

– Оголошення