Права людини крізь призму сучасності

22 квітня 2016 року в Університеті Державної фіскальної служби України в м. Ірпінь на базі Навчально-наукового інституту права Українським центром захисту прав людини за підтримки Української Гельсінської спілки з прав людини відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт для учнів 10-11-х класів «Права людини крізь призму сучасності: розвиток, досвід, перспективи». Учениця Баштанської ЗОШ I-III ступенів №2 Дудка Вікторія, член Малої академії наук Миколаївського територіального відділення  під керівництвом молодого та перспективного учителя історії та правознавства Писаревського Д. В. підготувала доповідь на тему: «Захист прав і свобод людини і громадянина в Україні». Ця робота була високо оцінена членами журі, серед яких – викладачі Навчально-наукового інституту права Університету Державної фіскальної служби, працівники апарату моніторингу законодавства Верховної Ради України, члени Академії педагогічних наук України, представники Українського центру захисту прав людини, Української Гельсінської спілки з прав людини.

За результатами конкурсу Дудка Вікторія була нагороджена грамотою Навчально-наукового інституту права Університету Державної фіскальної служби, Українського центру захисту прав людини за вміння відстоювати свою думку. Отримала подяку від Української Гельсінської спілки з прав людини  та подарунок – бібліотеку довідкової літератури з правознавства.

Для учасників фінального етапу Всеукраїнського конкурсу була проведена екскурсія університетом. Директор Навчально-наукового інституту права Назаров Віктор Володимирович розповів про роботу інституту, викладацький склад, навчання студентів, а також можливості та перспективи отримання вищої юридичної освіти на базі інституту і запросив старшокласників на навчання до вишу.