ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

04 грудня 2016 року пройшла районна олімпіада з математики. В роботі брали участь 52 учні із 17 закладів освіти. А саме: Баштанська ЗОШ №1 та №2, гімназія, Виноградівська, Добренська, Доброкриничанська, Інгульська, Ленінська, Лоцкинської, Новоєгорівської, Новопавлівська, Пісківська, Плющівська, Привільненська, Христофорівська, Явкинська ЗОШ І-ІІІ ст., Новоіванівська ЗОШ І-ІІ ст..

Високий рівень знань з даного предмета показали учні Баштанської гімназії, Баштанської ЗОШ №2 та №1. Достатній рівень – Виноградівської  ЗОШ, Добренської ЗОШ, Інгульської ЗОШ,  Плющівської ЗОШ, Явкинської ЗОШ.

Переможцями стали учні таких шкіл:

6 клас

І місце – Старостенко Альона, учениця Баштанської гімназії, вчитель Старостенко С.Б.

ІІ місце – Богородіченко Олександра, учениця Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Богородіченко Т.Л.

ІІІ місце – Мосін Євгеній, учень Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.

7 клас

І місце – Філіпенко Яна, учениця Баштанської гімназії, вчитель Старостенко С.Б.

ІІ місце – Дабіжа Катерина, учениця Баштанської гімназії, вчитель Старостенко С.Б.

ІІІ місце – Карайман Анастасія, учениця Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Решетнік І.М.,

                     Бондаренко Олексій, учень Добренської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Гніда Т.С.

8 клас

І місце – Гераков Микола, учень Баштанської гімназії, вчитель Старостенко С.Б.

ІІ місце – Поляк Наталія, учениця Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Левкович Я.В.

ІІІ місце – Олексієнко Володимир, учень Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Каліберда Н.М.

                  Кремендюк Юлія, учениця Плющівської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Щербина О.С.

9 клас

І місце – Довженко Катерина, учениця Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.

ІІІ місце – Стасюк Оксана, учениця Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Левкович Я.В.

10 клас

І місце –  Сахарчук Анастасія, учениця Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Каліберда Н.М.

ІІ місце – Ніколайчук Данило, учень Баштанської гімназії, вчитель Гармаш І.В.

ІІІ місце – Пулько Денис, учень Інгульської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Марочкін Г. В.

11 клас

І місце – Дудка Вікторія, учениця Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2, вчитель Саєнко Н.С.

            – Селіфонов Дмитро, учень Баштанської гімназії, вчитель Гапішко С.Г.

ІІ місце – Поліщук Євгенія, учениця Явкинської ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель Коверзнєва Л.П.

                  Пономарчук Катерина, учениця Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, вчитель Ганжа Л.А.

Слід відзначити системну роботу з обдарованими дітьми таких вчителів: Старостенко Світлану Богданівну, Гармаш Ірину Василівну, Гапішко Світлану Георгіївну вчителів Баштанської гімназії, Бєлугіну Зою Олександрівну, Саєнко Ніну Сергіївну, вчителів  Баштанської ЗОШ №2, Решетнік Ірину Миколаївну, Каліберду Наталю Миколаївну, Ганжу Людмилу Андріївну вчителів Баштанської ЗОШ №1, Левкович Ярославу Василівну, вчителя Виноградівської ЗОШ, Коверзнєву Лідію Павлівну, вчителя Явкинської ЗОШ.

Не взяли участі в роботі районної олімпіади з математики такі школи: Старогороженська, Кашперо-Миколаївська, Костичіська, Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Єрмолівська, Новосергіївська ЗОШ І-ІІ ст.

dscf3449 dscf3450 dscf3451 dscf3453 dscf3454 dscf3455 dscf3456 dscf3457 dscf3458 dscf3459 dscf3460 dscf3463 dscf3464 dscf3465