Районний семінар-практикум для вихователів дошкільних навчальних закладів «Трудова діяльність як організаційно – педагогічна умова розвитку основних компетенцій дошкільника».

 

23лютого  2017 року на базі Баштанського дошкільного навчального закладу № 3 «Чебурашка» відбувся семінар-практикум  вихователів дошкільних навчальних закладів району з проблеми «Трудова діяльність як  організаційно – педагогічна умова розвитку основних компетенцій  дошкільника».

В роботі семінару взяли участь методист КУ Баштанський РСЦОЗО Приходько Т.В., вихователі-методисти міських садочків, керівники, вихователі дошкільних навчальних закладів району , батьки, вихованці садочка  старшої та середньої всього 41  особа.

На семінарі – практикумі були розглянуті такі питання:

  1. Форми та методи організації трудової діяльності дітей в дошкільному навчальному закладі.
  2. Створення умов для реалізації трудового виховання дітей в дошкільному навчальному закладі.
  3. Роль трудового виховання дітей дошкільного віку в  сім’ї.
  4. Інтегрування в трудовій діяльності дітей дошкільного віку.

У практичній частині семінару учасники переглянули  два заняття : Інтегроване заняття з художньої праці з використанням диференційованого підходу у старшій групі «Смачна кухня»,вихователь Марчук Альона Василівна , спеціаліст ІІ категорії. Та заняття з художньої діяльності. Ліплення з солоного тіста  у середній групі «Пташка чарівниця», вихователь Змієвська Тетяна Михайлівна, , спеціаліст.

Методичну карусель для вихователів проведено Воротинцевою Альоною Вікторівною, вихователем – методистом, спеціаліст І категорії .

а.) Відеопрезентація «Творчі й працьовиті зростають наші діти»

в.) Вправа« Креативне поєднання»

Методистом КУ «Баштанського РСЦОЗО» Приходько Т.В.  було підведено підсумки проведеного заходу та оголошено подяку усім присутнім.

image-1 image-2 image-3 image-4 image-5 image-6 image-7 img_1403 img_1443 img_1447 img_1503 img_1537 img_1623