«Міжпредметні зв’язки як засіб реалізації компетентнісного підходу в новій українській школі. Галузь «Мова та література»

30 березня 2017 року на базі Баштанської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів № 2 відбулася творча лабораторія для учителів 1 класів

«Міжпредметні зв’язки як засіб реалізації компетентнісного підходу в новій українській школі. Галузь «Мова та література»

(1 клас )

Згідно програми  засідання розглядалося питання щодо забезпечення успішної реалізації міжпредметних зв’язків як засіб реалізації  компетентнісного підходу в галузі «Мова та література» (1 клас) .

  1. Умови успішної реалізації міжпредметних зв’язків у школі І ступеня. Виступ – презентація.
  2. Формування у молодших школярів цілісного уявлення про навколишній світ на уроках української мови та літературного читання.
  3. Роль міжпредметних зв’язків у розвитку системного мислення дітей на уроках мовно-літературного змісту.
  4. Особливості використання на уроках у початковій школі хрестоматії літературних творів митців сучасності. Робота з новими посібниками «Хрестоматія сучасної української дитячої літератури для читання в 1- 2 класах».Виступ – презентація.

Учасники засідання відвідали  фрагмент показового урок у 1-А класі . Навчання грамоти.«Закріплення вивчених букв. Опрацювання оповідання ( за Т.Гаркушею)», (учитель 1 класу –  Кунпан Ольга Вікторівна).

У роботі творчої лабораторії  взяли участь 25 осіб, учителі перших класів загальноосвітніх закладів району. Захід пройшов на високому рівні завдяки узгодженій роботі творчого, креативного педагогічного колективу учителів початкових класів Баштанської ЗОШ № 2 ( директор Гавва Г.І.) .