Нові освітні горизонти

21 серпня 2017 року в м. Миколаїві відбулося засідання обласної серпневої розширеної колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

          До освітян з вітальними словами звернулися Савченко О.Ю., голова облдержадміністрації; Москаленко В.В., голова обласної ради; Кремінь Т.Д., народний депутат України, член колегії Міністерства освіти і науки України; Симоненко Т.В., начальник відділу спеціальної освіти Міністерства освіти і науки України; Каськова Г.Л., в.о. директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Делегація від Баштанського району, у складі, Славінського О.Д., першого заступника голови районної державної адміністрації, виконувача функцій та повноважень говови рда; Бєлової О.І., начальника відділу освіти, молоді  і спорту райдержадміністрації, Мухіної І.В., заступника директора комунальної установи «Баштанський РСЦОЗО» з методичної роботи взяли активну участь у запланованих заходах.

          В ході роботи колегії були висвітленні питання:

– про підсумки роботи органів управління освітою та навчальних закладів щодо забепечення розвитку освіти в Миколаївській області за 2016-2017 навчальний рік і завдання на 2017-2018 навчальний рік;

– про створення умов для навчання дітей, інклюзованих у навчально-виховний процес;

– про створення умов для розвитку обдарувань учнів;

– про розбудову освіти в умовах об’єднаних територіальних громад задля розвитку дитини;

– про освітню реформу в професійно-технічній освіті та шляхи реалізації.

Делегації освітян району та Баштанської об’єднаної територіальної громади щиро вітали Кушнір Людмилу Володимирівну, учителя біології Баштанської ЗОШ І-ІІІ ст. з високою нагородою- грамотою Міністерства освіти і науки.