IІ (районний) етап VІ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

21 листопада 2015 року Баштанська ЗОШ№1 гостинно зустрічала учасників традиційного щорічного конкурсу ім. Тараса Шевченка.

Своїх кращих вихованців направили для участі у конкурсі такі навчальні заклади району: Баштанська гімназія, Баштанська ЗОШ №1,Баштанська ЗОШ №2, Пісківська ЗОШ, Новоєгорівська ЗОШ, Привільненська ЗОШ, Христофорівська ЗОШ, Виноградівська ЗОШ, Мар’ївська ЗОШ, Плющівська ЗОШ, Добренська ЗОШ, Доброкриничанська ЗОШ, Інгульська ЗОШ, Новопавлівська ЗОШ, Христофорівська ЗОШ, Явкинська ЗОШ, Ленінська ЗОШ.

              Всього взяли участь у конкурсі 92 учні навчальних закладів району.

              Завдання вимагали від учнів знання фактів біографії Т.Шевченка(«Шевченкова абетка»), прислів’їв про Шевченка, уміння заримувати рядки, виявити орфографічну грамотність(словниковий диктант),написати творчу роботу.

                Переможцями конкурсу стали:

              5 клас

 І- місце – Стос Катерина – ЗОШ №1,Островна С.О.

ІІ місце – Олексієнко Анастасія ,Мар’ївська ЗОШ, Шевченко В.В.

ІІІ місце – Рижик Володимир,Баштанська гімназія,Ткачук І.П.

  Чухатурян Владислава, Баштанська ЗОШ №2,Сіренко Т.І.

  6 клас

І – місце – Карайман Анастасія,Баштанська ЗОШ №1,Каратєєва В.М.

ІІ – місце – Ільман Єлизавета, Баштанська ЗОШ №2, Хижняк О.П.

ІІІ – місце – Гусарова Олена, Баштанська ЗОШ №1, Каратєєва В.М.

  7 клас

І – місце – Верба Анна,Баштанська ЗОШ №1,Каратєєва В.М.

ІІ – місце – Кремендюк Юлія,Плющівська ЗОШ, Чумаченко В.І.

  Поляк Наталія,Виноградівська ЗОШ, Кисленко С.А.

ІІІ – місце – Валівко Аліна, Баштанська ЗОШ № 2,Бурдейна О.П.

  Єсипенко Юлія,Баштанська гімназія,Ткачук І.П.

  8 клас

І – місце – Кушнір Євгенія,Баштанська ЗОШ № 1,Каратєєва В.М.

ІІ – місце – Токарєва Вікторія,Баштанська гімназія, Ліпінська Н.О.

ІІІ – місце – Грицакова Марія, Інгульська ЗОШ, Гаманюк Л.І.

 ІІІ – місце – Наталочкіна Юлія, Баштанська ЗОШ № 2, Люлько Т.Г.

  9 клас

І – місце – Паранюк Руслан, Баштанська ЗОШ № 2, Люлько Т.Г.

ІІ – місце – Шевченко Віра, Баштанська ЗОШ № 1,Хуповка Л.В.

ІІІ – місце – Попельнюк Яна, Привільненська ЗОШ, Кузьмичова Л.Д.

  10 клас

І – місце – Гудзь Віолетта,Баштанська ЗОШ №1, Каратєєва В.М.

ІІ – місце – Щербина Аліна, Баштанська ЗОШ №2,Хижняк О.П.

ІІІ – місце – Ротару Ріта, Новопавлівська ЗОШ ,Карамнова Л.І.

  11 клас

І – місце – Кодак Аліни,Баштанська ЗОШ № 1,Островна С.О.

ІІ – місце – Пархоменко Олександр, Інгульська ЗОШ, Ванжула В.І.

ІІІ – місце – Теплюк Світлана ,Баштанська ЗОШ № 2, Сіренко Т.І.

  Донченко Кароліна, Новопавлівська ЗОШ, Карамнова Л.І.